.

.

Андре тројно завеса шипка 66-120 - сатенски никел

Андре тројно завеса шипка 66-120 - сатенски никел

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Овој сет на трокреветни шипки е совршен за поддршка на три слоја на драперии и додавање на софистициран и рафиниран допир на вашиот прозорец и декор на домот. Вклучува две 13/16 "прилагодлива шипка за завеси и една шипка од 5/8", еден пар декоративни финалиња, тројни загради и хардвер за монтирање. Финале на челична шипка и смола. Проекција на заградата : Wallид до предната прачка 5,5 инчи, wallид до средна шипка 3-3/8 инчи, wallид до назад шипка 1,5 инчи. Конечно мерење : 3 "W x 2-1/2" H x 1-1/2 "D. Вклучена е упатството за инсталација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне