.

.

Чудо на нација Девојки од тексас здолниште, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки од тексас здолниште, големини 4- & плус

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Симпатично и класично чудо на нација тексас здолништето е совршено за училиште или игра. Изработено од ткаенина од тексас, ова здолниште е исто така супер удобно и совршено се спарува со кој било врв што го избира. Исклучиво на. Материјал : 74% памук/24% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : јамки на ременот; парчиња дизајн; исцрпена полите; Истегнете тексас ткаенина. Деним здолниште за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне