.

.

Без граници ветерни панталони на јуниори

Без граници ветерни панталони на јуниори

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Обично кул од без граници. Овие џогери со лесно тело ви овозможуваат слободно да се движите и да се чувствувате стилски со рафиниран спортски допир. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36?. Моделот носи големина M. приближно. ИНСЕАМ : 28?. Опуштено вклопување; Заштитена нога. Висок пораст; еластична половината. Товарни џебови. Бунџискиот кабел на полите. Неон може да биде посветл отколку што се појавува на фотографијата. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне