.

.

Расел атлетски момчиња лого шорцеви, големини 8-16

Расел атлетски момчиња лого шорцеви, големини 8-16

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Дали барате совршен пар шорцеви за вашето активно младо момче? Не гледајте подалеку од шорцевите за логото на Атлетик Момци на Расел! Овие шорцеви се совршена комбинација на стил и функционалност, што ги прави задолжителни за секој млад спортист. Тие имаат странични џебови за носење најважни работи како што се телефони и клучеви додека се во движење. Еластичната лента за половината, комплетна со цртеж, обезбедува безбедно и удобно вклопување, додека 9-инчниот Inseam обезбедува совршена должина за максимална подвижност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active Fit. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Лого за печатење на екран. Активни шорцеви на Расел Атлетик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне