.

.

С. Поло Асн. Момчиња графички худи, големини 4-18

С. Поло Асн. Момчиња графички худи, големини 4-18

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Од игралиштето до кафетеријата, на секое дете му треба удобна, топла и дишечка худи. Со смела графика во центарот, тоа е токму она што тој го сака и треба. Приближно. Должина од рамо до полите : 24 ". Опуштено вклопување. Долги ракави. Манжетни со ребрести и ленти за половината. Карактеристики на САД Поло Ас. Лого на градите. Момци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне