.

.

Студиото Wynwood Апстрактна wallидна уметност платно печати '18334' 'Геометриски - розово, бело

Студиото Wynwood Апстрактна wallидна уметност платно печати '18334' 'Геометриски - розово, бело

DEN 612.16

Од стока
Во продавницата

18334 година, е вешто направено уметничко дело од средината на век од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтален ориентациски геометриски дизајн со геометриска тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Апстрактна wallидна уметност платно печати '18334' геометриски - розови, бели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне