.

.

Атлетски работи машка и голема машка јакна за обука, до големина 5xl

Атлетски работи машка и голема машка јакна за обука, до големина 5xl

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Атлетска работа за обука за мажи за обука е 100% полиестер, што ви дава лесен чувство и удобност. Поставата за дишење на решетката на телото и аспираторот е совршена за какви било перформанси или активен животен стил. Бидете сигурни да ја додадете оваа лесна и стилска јакна за блокирање на бои во вашата секојдневна гардероба. Оваа јакна е совршена и удобна опција за обука изработена од ткаенини од поли мрежи. Атлетик работи машка јакна за обука : 100% полиестер. Машка јакна. Лесна ткаена измислица. Поставата за дишење на решетката на телото и аспираторот. Дизајн на блокада на бои. Затворање на предниот дел на зип. Раглан долги ракави. Аспиратор за влечење. Два џебови поставени со мрежи. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте се одделно, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне