.

.

Девојки од Jordордаче Деца слаби фармерки

Девојки од Jordордаче Деца слаби фармерки

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Добијте удобен секојдневен стил за вашето мало девојче со Jordордаче слаби фармерки. Оваа апсолутна гардероба суштинска е стилска и удобна, така што тие совршено се преминуваат од игралиштето во забавата. Прилагодлива половината со затворање на копчињата. Дизајн со 5 џеб. Супер удобност на истегнување. Опремено преку отворање на бутот и нозете. 81% памук/18% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Слаби фармерки за девојки од мали деца од Jordордаче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне