.

.

Викторија К женска ткаени текстура, сандали за лизгање на злато тока

Викторија К женска ткаени текстура, сандали за лизгање на злато тока

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Еден пар сандали со женски текстура на Викторија К, со модерен материјал и златна тока, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К? Додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К. лизгачки сандали. Златна тока. Модерен горен материјал. 100% гумен ѓон. Достапно во други бои. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне