.

.

Shatterproof голем украс на топката, 4 , саѓи

Shatterproof голем украс на топката, 4 , саѓи

DEN 660.64

Од стока
Во продавницата

Секој украс има заштитна финиш на вода и УВ, што овозможува празничната боја да остане светла и живописна сезона по сезона. комерцијална оценка - произведена од супер силен пластичен материјал за крајна во издржливост, во кој има ултра -основна завртка на Навојни капачиња и издржливи заштитни завршувања . Направени во Северна Америка, овие пластични украси се совршени за домашна или комерцијална употреба и во затворен простор и на отворено и се совршени за украсување на празнични венци или дрвја со Божиќ, подобрување на декор на зимски свадби или забави, или создавање на центри за центри на вашата вечера Табела. Внатрешна / надворешна употреба - со трајна конструкција и завршувања, завршувања, Овие украси се совршени и за внатрешна и за надворешна употреба и од потрошувачите и за комерцијалните декоратори. УВ и отпорни на влага - Трајни завршувања отпорни на избледени ќе обезбедат вашите украси да останат живописни и убави во текот на целата сезона, и во затворен простор и надвор .На Божиќ од Кребс, ние се гордееме со нашите прецизно изработени украси од комерцијално одделение. Нашите распрскувачки украси се познати и по ултра-безбедносните завртки на капачињата за да се осигурат дека вашиот дизајн и декор ќе останат непроменети и во место каде и да изберете да ги ставите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне