.

.

Анавија среќен 16-ти роденденски подарок за сестрински пријатели, стерлинг сребрен бисер ѓердан подарок за годишно девојче-[розов бисер + златен ланец]

Анавија среќен 16-ти роденденски подарок за сестрински пријатели, стерлинг сребрен бисер ѓердан подарок за

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Shappy Gappy 16 -ти роденденски ѓердан подарок за накит овој деликатен сладок 16 години ѓердан за подароци се одликува со бисер, виси од деликатниот сребрен ланец. Експрес роденденски желби на вашата ќерка или внука. Тоа е прекрасна и уникатна идеја за подароци за роденден на 16 годишно девојче. ✿materials приврзоци : Природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнети со злато од 18 килограми ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјали : приврзоци : природен бисер, ланец : 925 Стерлинг сребро, пополнето злато од 18 килограми. Големина на приврзок : 8 mm x 8 mm. Должина на ланецот - 18 ". Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне