.

.

Garanimals бебе девојчиња до Месечината и грбот Тело со долг ракав

Garanimals бебе девојчиња до Месечината и грбот Тело со долг ракав

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Симпатична графичка каросерија од garanimals го одржува девојчето девојче како изгледа симпатично и тотално трендовски. Измешајте и совпаѓајте со нејзините омилени дното за непобедлив изглед. Екипаж со две копчиња за прицврстување на рамената. Долги ракави. Графички фронт. Три затворено затворање на дното. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals Body Suit со долг ракав за девојче.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне