.

.

Панталони за печатење на печати за сончање на куки за машка улица сусам, големини S-2XL

Панталони за печатење на печати за сончање на куки за машка улица сусам, големини S-2XL

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

НОМ, НОМ, НОМ. Подгответе се за кревет во сладок стил со панталони за спиење на колачиња. Овие ладни и шарени пантолони за спиење се супер меки, тотално удобни и имаат прием за печатење со омилен карактер на колачиња. Идеален избор за спиење или лежење на денот. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Супер-меко чувство. © Работилница за сусам, сите права се задржани. Колаче чудовиште печати пантолони за спиење за мажи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне