.

.

Гаранималс бебе момче без ракави со ракави, мултипак, 4-пакувања, големини 0 3- месеци

Гаранималс бебе момче без ракави со ракави, мултипак, 4-пакувања, големини 0 3- месеци

DEN 262.72

Од стока
Во продавницата

Codysuits на резервоарот за бебиња Garanimals, сет со 4 парчиња 4-парчиња вклучува : еден цврст резервоар за резервоарот, еден каросерија за печатење на резервоарот и две каросерии за графички резервоар. Се продава исклучиво на и. Тело на графички резервоар : 60% памук/ алгоди Â n 40% полиестер/ поли. Тепи за печатење на резервоарот : 60% памук/ алгоди Â n 40% полиестер/ поли. Цврст резервоар за резервоар : 60% памук/ алгоди Â n 40% полиестер/ поли. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне