.

.

РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА МАНСКИ РАБОТНИ ПАНТ, големини 32-44

РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА РАБОТНА МАНСКИ РАБОТНИ ПАНТ, големини 32-44

DEN 430.72

Од стока
Во продавницата

Wrangler® Workware Man's Man's Oxliven Pant, големини 32-44 Дизајнирани за мажи кои бараат многу од облеката на работа и дома, оваа пантолона за работна облека ги има сите карактеристики што ви се потребни за да ја завршите работата, вклучително и џебови за Welt, комунален џеб и десна страна Зајакнување лепенка. Опуштеното, директно вклопување ве одржува лесно да се движите на работа. Значи, без разлика дали сте надвор од работа или работите надвор од списокот за да направите, оваа пантолона за машки работи за машки Wrangler е задолжително за вашата гардероба за работна облека. Опуштено, директно вклопување. Лажички предни џебови и заварувајте ги џебовите. Лепенка за засилување на десната страна. Лево -страничен џеб за комунални услуги. 60% памук, 40% полиестер. Број на стил # 112337593.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне