.

.

Моторната странична лента за прилагодување на страничната лента на Doinker

Моторната странична лента за прилагодување на страничната лента на Doinker

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Карактеристики на LUG-LOC технологија со врзана врска за неограничен опсег на прилагодување, додека обезбедуваат супериорна јачина. Навојна прицврстување за странична лента. Вклучува завртка за очи за монтирање на предната лента. Доверливо монтирање на монтирање на Doinker : Од доверливото име на Доинкер. Карактеристики на технологијата Lug-loc. Неограничен опсег на прилагодување. Супериорна сила. Навојна прицврстување за странични шипки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне