.

.

Дизајн на „Шарената фасада на зградите во француска уличка во француска земја платно wallидна уметност печати

Дизајн на „Шарената фасада на зградите во француска уличка во француска земја платно wallидна уметност печати

DEN 704.00

Од стока
Во продавницата

Оваа исклучителна француска земја платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа жолта француска кантри wallидна уметност се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Француска земја традиционална. - Предмет : пејзажи, фотографија. - Боја : жолта,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне