.

.

Примарен сребрен стерлинг сребрен пушачки кварц прстен

Примарен сребрен стерлинг сребрен пушачки кварц прстен

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Додадете допир на елеганција на вашиот стил со овој неверојатен ринг-камен-камења, модиран во сребро со сребро со обложување на родиум. Чадениот кварц од 10,75 CTTW, 16x12mm, октагонална табла, се потпира на прекрасен дизајн, озоен вечен сјај. Подигнете го вашиот личен стил со овој прстен достапен во големината на прстот 6 и ширината на опсегот е 2мм. Метална тежина : 3,56 грамсвери Тип : Стил на фининг : Gemstone Ringgender : Women'Smetal : Стерлинг сребрена боја : Бела лента ширина : 2mmring Големина : 6 Gemstone Детали : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип : Тип “ Месечен кварцбартстон месец : Junecolor : Brown Cut : Checkerboard Shape : Octagon / Emeraldsize : 16mm x 12mmweight : 10,75 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Setting : Prongyour Items пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршено за чување или подароци. Стерлинг сребро, родиум-позлатен, цврст, скапоцен камен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне