.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Прослави начин да се слави пријатно кукаво големо кадифен палто кутре дополнително кукавичка играчка. Направени од меки, луксузни ткаенини. Акценти на фолија на шепи, дизајн на кадифен дизајн на ушите. Доаѓа во седечка положба. Лесна грижа, место чиста со чиста, влажна крпа. Совршено за роденденски или секојдневни подароци. Производ направен од полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Мерки за производи 15,5 "L x 20,5" H.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне