.

.

Трговска марка ликовна уметност „фиксирај лабрадор“ платно уметност од Дин Русо

Трговска марка ликовна уметност „фиксирај лабрадор“ платно уметност од Дин Русо

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Истакнати бои : жолта, црна, виолетова, сина, светло сина, розова уметност и животни. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Дин се надева дека ќе ја пренесе грижата и посветеноста на loversубителите на животни од секаков вид, од кучиња и мачки до коњи и пошироко. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Врвовата починала Лабрадор Ретривер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне