.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, соборен предниот дел од долгиот ракав, со Софија Вергара

Фармерки со Софија од Софија Вергара, соборен предниот дел од долгиот ракав, со Софија Вергара

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Не можете да го победите мазниот, шик изглед на каросеријата. Овој телесен ракав со долги ракави од фармерките Софија од Софија Вергара има разоткриен фронт и врат за ласкаво вклопување и додадена леснотија. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : No Se Puede Superar El Fino y Elegante изглед de un bodi. Este bodi manga larga de sofia jeans de sofia vergara presenta un cuello fruncido al frente que logra un talle atractivo y comodidad. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’8-1/2 “, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : Estatura : 5’8-1/2 ”; Цинтура : 25 ”; бисто : 32 ”; Кадерас : 36 ”. Моделот носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (и). Опремена/Енталадо. Ruched V-Neck/Cuello en v Fruncido. Затворање на двојно сноп/двојно Цирер де Пресион en la parte inferior. Долги ракави/Манга Ларга. 95% вискоза/5% спандекс/95% вискоза; 5% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки со Софија од Софија Вергара ја разгалиле долгиот ракав каросерија за жени софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне