.

.

Копчиња за паричникот Телефонски бакнеж фраза потресена машина за пишување машини за пишување платно уметност печатење

Копчиња за паричникот Телефонски бакнеж фраза потресена машина за пишување машини за пишување платно уметност

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели. Копчиња за паричникот Телефонски бакнеж фраза потресена машина за пишување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне