.

.

Трговска марка ликовна уметност „вилушки“ платно уметност од Кристин Саин-Лауди

Трговска марка ликовна уметност „вилушки“ платно уметност од Кристин Саин-Лауди

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Еве го! Мојата цел е да најдам задоволство во мојата работа и се надевам дека и на гледачот му давам и некои. За многу години работев страсно како графички дизајнер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне