.

.

Женски fau suede fau чизми над-колено чизми

Женски fau suede fau чизми над-колено чизми

DEN 799.84

Од стока
Во продавницата

Додадете шик стил на кој било ансамбл со овие чизми на коленото. Овој пар чизми имаат врвни велур на велур, кои се издигнуваат за да ги покриваат колената, и се нагласени со детали за чипка на задниот дел и од страна. Наредените блок потпетици го комплетираат дизајнот. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 22 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне