.

.

Никелодеон Машки Ник Тоонс Минерал мијал графички џогери

Никелодеон Машки Ник Тоонс Минерал мијал графички џогери

DEN 255.36

Од стока
Во продавницата

Удобно вклопување, меко чувство и шарени отпечатоци од омилените Ник Тонс? Совршено! Овие машки џогери на Никелодеон се одличен додаток на вашата обична гардероба за лежење со лесен за носење, стил на влечење. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Удобно вклопување на џогер. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; Контраст за печатење. © Виаком, сите права се задржани. Машки Никелодеон Ник Тонс Графички џогери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне