.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Size Long Sileve Mixed Media V-Neck Top

Terra & Sky Women's Plus Size Size Long Sileve Mixed Media V-Neck Top

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Мешаните текстури даваат незапирлив стил на стајлингот на Тера пуловер. Долги, термички ракави. Мешани текстури и ткаенини. 81% полиестер/15% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Мешани медиуми врвот за плус големина жени од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне