.

.

Софија ги заплашува од Софија Вергара Mesенска мрежа и градник на чипка

Софија ги заплашува од Софија Вергара Mesенска мрежа и градник на чипка

DEN 383.68

Од стока
Во продавницата

Чувствувајќи се чудесно со решетката на Sofia Vergara и Blace Spacer Bra со чиста обликувана чаши исечени во сатен, и чипка и мрежа назад, за поддршката што ви е потребна и стилот што го сакате. Од колекцијата за интими на Софија Вергара за. Para nuestra comunidad de habla hispana : Siéntete fabulosa con el sujetador de tela espaciadora, encaje y malla de Sofia Vergara que presenta copas de malla delgada y moldeadas con ribete de satén, y encaje y malla en la parte posterior, para el soporte que necesitas y Ел Елило Кви Десас. De la colección de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 73% најлон/27% спандекс/73% Nailon; 27% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина 34b/ la modelo mide 5'9” ​​y viste una talla 34b. Тип на чаши : чисти обликувани чаши со поддршка од лесна подлога/ copas de malla delagada y modeledas con soporte ligero con Покриеност : Комплетна/ Коберттура Комплетна. Ниво на поддршка : Средно/ Nivel de Soporte Medio. Затворање : Задна кука-и-очи/ Cierre Conchete en la parte posterior. Ремени : Прилагодливи ремени/ Тирантес Ajustables. Карактеристики : лесни и воздушни распон ткаенина; чипка и истегнување мрежа назад; хардвер од розово злато-тон/ Тела Espaciadora ligera que te mantiene fresca; parte posterior con encaje y malla que estira; broche de toon rosa rosa dorado. Womenенски мрежен и чипка растојание од чипка градник од софија Вергара.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне