.

.

Artwall Kevin Calkins Рустични ролери Програма со обвивка од галерија

Artwall Kevin Calkins Рустични ролери Програма со обвивка од галерија

DEN 102.08

Од стока
Во продавницата

Artwall "Rustic Rollers " Галерија обвиткано платно од Кевин Калкинс е рачно изработен со потписот "Artcanvaz " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Artwall Kevin Calkins „Rustic ролери“ галерија обвиткано платно : Предмет : Мртва живот. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне