.

.

Crocs Women's Swiftwater Sandal, светло корално светло сиво, W9

Crocs Women's Swiftwater Sandal, светло корално светло сиво, W9

DEN 311.84

Од стока
Во продавницата

Лизгајте се во удобност ова лето, носејќи ги сандалите на Swiftwater на Crocs Crocs. Сандалите, се лизгаат, удобните ленти се флексибилни, флексибилните жлебови на надворешната страна ја зголемуваат влечење и флексибилност, перница од пена од крослит. Сандали. Се лизга на. Удобните ленти се флексибилни. Флексните жлебови на надворешната страна ја зголемуваат влечење и флексибилност. Перница од пена од крослит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне