.

.

Sprint Samsung Galaxy S Mini Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

Sprint Samsung Galaxy S Mini Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Truwire Combo Charger Поставете ги сите други не-брзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина .Adaptive Fast Forting (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидот со висока моќност на IXIR 2 засилувач, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Преносен, мал и лесен. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот.Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне