.

.

Уникатни поволни цени Romper Turper Turperdown Culle Turperdow

Уникатни поволни цени Romper Turper Turperdown Culle Turperdow

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Нежно испуштени раменици, кратки ракави со јазиче и Д-прстени, и цвест на половината со еластична на страните и одвојлив ремен за вратоврска. Совршено да се спари со високи потпетици и обетки за шик изглед. Прилики : одмор, датира, собирање викенд, бранч, итн. Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 31 4/5 инчи, половината : 23 1/5 инчи, колк : 36 3/5 инчи, должина на рамото : 16 1/5 инчи, тежина : 124,6 фунти) мерење (во инчи) Меѓународна големина - Градска граница - Подготвување на половината - Хип - Ширина на рамото 35 7/8 - 28 3/4- 39 3/4 - 19 5/8s - 37 3/4 - 30 3/ 4 - 41 3/4 - 20 1/8m - 39 3/4 - 32 5/8 - 43 3/4 - 20 5/8 L - 42 7/8 -35 7/8 - 46 7/8 - 21 1/4xl 46 1/8 - 39 50 22 Единствени поволни цени Romper turper Turndown Culle Ture Ture Tieap Cargo Scumpuit 100% Памук. Увезено. Копче пред. Краток ракав . 2 џебови на дојка. Јака од точка. Врзете половината. Широка нога. Машината миење ладно со како боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне