.

.

Мојот живот како моден пижама во еднорог, вклучен за кукла, вклучен

Мојот живот како моден пижама во еднорог, вклучен за кукла, вклучен

DEN 272.00

Од стока
Во продавницата

Лебдат и сонувајте за еднорози со овој мој живот како мода на пижама со еднорог за 18-инчен кукла. Овој сет на еднорог пижама доаѓа со долг сет за појавување на пижами. Светло сино е со детали од сребрена фолија и контраст розово шиење на јаката. Исто така, доаѓа со разнобојна перница со отпечаток на екранот на лицето со еднорог, метален рог на еднорог и папучи што одговараат. Како дел од целосната колекција „Мојот живот“, модниот сет „Еднорог пижама“ е одличен сет за спарување со кој било мој живот како кукла од 18 инчи! • Модниот сет има закачалка, пижама врв и пижама пан, перница со еднорог и папучи што одговараат • Подготвени за бескрајна забава и забава за време на игра. • Совршено како подарок за роденден или празник, или само затоа што • одговара на повеќето кукли од 18 инчи • Лесно се става и отстрани. • Кукли продадени одделно • Препорачани за деца на возраст од 5 и повеќе години • Предупредување : опасност од гушење. Мали делови. Не за деца под 3 години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне