.

.

Слупел големо срце формира малку умови кои предаваат инспиративно сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Слупел големо срце формира малку умови кои предаваат инспиративно сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка

DEN 2239.84

Од стока
Во продавницата

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : наставник, училиште, starsвезди, наставата зема големо срце за да помогне во обликувањето на малку умови. Дизајн од ennенифер Пуг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне