.

.

Тенок фармерки на Georgeорџ Машки

Тенок фармерки на Georgeорџ Машки

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Тенок фармерки за мажи на Georgeорџ се неопходни гардероба. Овие разноврсни фармерки се конструирани со удобен спој на памук со вистинска количина на удобност и флексибилност. Овој модерен, тренд Jeanан е дизајниран да седне под половината, да се вклопи директно низ колкот и бутот и има директно отворање на ногата за да создаде посно и чист изглед. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Седи веднаш под половината. Тенок низ колкот и бутот. Директно отворање на нозете. Удобна мешавина на памук со вистинска количина на истегнување . стајлинг од 5 џеб. Копче пред и патент летаат. Машина што може да се мие-ладно. Избрани големини на располагање. Достапно во светло камена и темна камења.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне