.

.

На мојата сопруга злато позлатен ѓердан од приврзок - го прашав Бога за ангел подарок за сопруга - Годишнина за жена - роденденски подароци за мојата сопруга - [УВ] и о

На мојата сопруга злато позлатен ѓердан од приврзок - го прашав Бога за ангел подарок за сопруга - Годишнина

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

УВ отпорен на вода отпорен на вода од 22 инчи ѓердан што одлично одговара на секого. Забелешка : Основниот метал на ѓерданот е легура на цинк што потоа се завитка во злато. Бидејќи јадрото на приврзокот е легура на цинк, тој нема рејтинг на Карат. Златната позлата е дебела 0,2 милиметри за да се обезбеди убав, бујно, сјај. Вметнување на прилагодена зацврстена смола е поставена на врвот на приврзокот за да му се даде највисока квалитетна можна вибрација во боја. На мојата сопруга злато позлатен приврзок ѓердан - го прашав Бога за ангел подарок за сопруга - Годишнина подарок за сопруга - роденденски подароци за мојата сопруга - [УВ] и отпорен на вода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне