.

.

Women'sенски еколошки топлина со долги ракави топло нозе

Women'sенски еколошки топлина со долги ракави топло нозе

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Women'sенски Еко топлина со долги ракави Топло нозе : Основен слој изработен од рециклирани пластични шишиња за помало влијание врз животната средина. Креора свеж спандекс за дополнителни перформанси и истегнување на неутрализирање на мирис. Фактор на топлина : Студено. 92% рециклиран полиестер од 8% Спандекс Jerseyерси. Достапно во црни и длабоки морнарички бои. Достапно во големини S - 4x. Висок пораст, над копчето за стомакот. Термички пантолона. Машина за перење. Возрасна група : Возрасна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне