.

.

Чудо на нација со кратки ракави со кратки ракави на врвот и печатено нозе, сет на облеки од 2 парчиња

Чудо на нација со кратки ракави со кратки ракави на врвот и печатено нозе, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Девојките ќе ја сакаат меката удобност и лесен стајлинг на овој симпатичен врвен кратки ракави и печатени нозе поставени од Wonder Nation! Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Врвот : 60% памук, 40% полиестер. Дното : 90% полиестер, 10% спандекс. Сет од 2 парчиња. Врвот : деколте на екипажот. Графички нанапред. Кратки ракави. Детали за руфла. Крај : Печатење на сите. Покриена еластична лента за половината. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво ниско, ладно железо доколку е потребно, не печатете на печатење. Направено во Индонезија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне