.

.

18 18 Едноставно трик за Ноќта на вештерките на Дејзи или третирајте ги точките со полиестерска акцент перница, традиционална портокалова рејтинг 1

18 18 Едноставно трик за Ноќта на вештерките на Дејзи или третирајте ги точките со полиестерска акцент перница,

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едноставно Daisy 18 "x 18 " Традиционален трик за портокалови за Ноќта на вештерките или третирајте ја перницата за акцент од колекцијата на вештерки. Оваа перница ќе додаде забава и стил на вашиот кревет, софа или фотелја! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне