.

.

Дизајн на модерен wallиден часовник на минималистичките фази на месечината

Дизајн на модерен wallиден часовник на минималистичките фази на месечината

DEN 960.00

Од стока
Во продавницата

- 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. метал од 1мм алуминиумска оценка . Карактеристики. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Вклучени се држачи за монтирање и упатства се вклучени .Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој портокал модерен и современ circleиден часовник на кругот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне