.

.

Дизајн Моето симпатично куче симпатична девојка со куче Шик шик метал wallидна уметност - диск од 11

Дизајн Моето симпатично куче симпатична девојка со куче Шик шик метал wallидна уметност - диск од 11

DEN 607.84

Од стока
Во продавницата

Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. - Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - Лесно е да се обеси. - 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на идот. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. - Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - избледени отпорни. - Стил : Шаби шик,. - Вклучени се монтирање на држачи и упатства. - УВ-обложена перка. - Боја : Зелена. - Водоотпорен. Нежната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг метален wallиден уметност елегантен и современ стил. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне