.

.

Stuple Industries испрекинато боемско виножито срце симбол за деца, 30, дизајн од Каролин Алфредс

Stuple Industries испрекинато боемско виножито срце симбол за деца, 30, дизајн од Каролин Алфредс

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : природа; Надвор; Цртање; Doodle; Виножито; Срце; Бохо; Креони; Боја; Креда; Точки; Образец; Боја; Деца; Деца; Образец; Геометрија ;. Дизајн од Каролин Алфредс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне