.

.

Тони Хоук за машка панталони со патеки со патеки, големини S-XL

Тони Хоук за машка панталони со патеки со патеки, големини S-XL

DEN 223.68

Од стока
Во продавницата

Дизајнирани со удобност во умот, овие кул шорцеви на Twill Twill Shorts Twill за мажи се совршено одење кога температурите растат и време е да го ископате тексасот. Изработени во ткаенина од памук за дишење и истегнување на ткаенини, овие машки шорцеви имаат џебови со това на копче за да ги задржат вашите најважни работи без разлика дали сте дома или далеку. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови, 2 карго џебови со затворање на копчињата за прицврстување, џеб за заварување на заварување. Карактеристики : вратоврска за влечење; направено во стрии; Везење лого. Машки шорцеви за товари од машка од Тони Хоук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне