.

.

Однесени момчиња 12 сива ранец на кадифен ајкула

Однесени момчиња 12 сива ранец на кадифен ајкула

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Направете ги децата возбудени што се враќаат на училиште со овој занесен ранец на ајкула на момчето. Овој забавен и нејасен ранец се одликува со везено насмеано лице од ајкула и дводимензионални заби и перки. Овој ранец на кадифен ајкула е мека и гушкана и прави прекрасен придружник за дете каде и да одат. Неговите цврсти, прилагодливи ткаени ленти ќе ги одржуваат резервите безбедно на место на грбот на детето, а рачката го прави лесно носењето од страна на родителите. Ранецот со сива кадифен ќе го натера секое дете да биде возбудено да се спакува и да оди и ќе ги задржи друштво на училиште. Занесено ранец на сива кадијна ајкула на момчето : има везено насмеано насмеано лице од ајкула и дводимензионални заби и перки. Ранецот на кадифен ајкула е забавен придружник и функционален додаток. Прилагодливи ленти за да одговараат на децата со која било форма и големина. Ткаена рачка за лесно носење. Идеален подарок за деца кои сакаат ајкули.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне