.

.

Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Квадратни зелени кварц и небо сина топаз Стерлинг сребрен 2-камен прстен

Miabella Women's 3- Carat T.G.W. Квадратни зелени кварц и небо сина топаз Стерлинг сребрен 2-камен прстен

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

2-камен прстен. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Направено во сребро. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Камења поставени од пронг. Изработено во пенливо сребро, овој волшебно прстен има квадратен, сет на зелени кварц-камења од зелена кварц (8x8mm) и квадратен, сет на Sky Sky Blue Topaz Gemstone (6x6mm). Зелен кварц и небо сина топаз. Полиран на брилијантен сјај, овој привлечен прстен може да се користи за редење со вашите други омилени прстени. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Сечење на зелена кварц : плоштад. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Скај сина топаз исечена : плоштад. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне