.

.

Como Bluенски женски атлетизм половина зип худи

Como Bluенски женски атлетизм половина зип худи

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Оваа долга ракав половина поштенски худи прави одличен главен дел во плакарот на сите. Спарете го со краткиот и одличен патика. Работејќи или дружење, Hoodip Hoodie на Como Blu ви нуди стилска леснотија без оглед на тоа што има денот. Меко и удобно ќе се прашувате што некогаш сте направиле без тоа. Оваа качулка е задолжителна за зимската сезона. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина М. полу-опремена. Прикачен аспиратор; Стајлинг на пуловер со затворање на полу-зип. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Женска половина поштенска худи од Комо Блу.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне