.

.

Државен државен пургар од Вашингтон, не'рѓосувачки челик Оз. Tumbler Tumbler

Државен државен пургар од Вашингтон, не'рѓосувачки челик Оз. Tumbler Tumbler

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Лесно за одржување и прикажување на вашиот омилен тим со премија за премија за прав во прав, оваа 30 мл. Tumbler од не'рѓосувачки челик во Вашингтон Стејт Кугарс е совршен за уживање во пијалок додека го гледате вашиот омилен тим или го покажувате вашиот тим во движење. Одлично за надавање или вашите омилени алумни на колеџ. Одлично за надавање или вашите омилени алумни на колеџ. Официјално лиценциран и има лого на ласерско гравиран тим. Не микробранови. Држи приближно. 30 мл . официјално лиценциран. Вакуум изолиран не'рѓосувачки челик. Ласерски графички графики. Увезени. Бренд : Одлични американски производи. Миење на рацете.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне