.

.

Sofia Jeansенски Plusенски плус големина Мелиса пламен со високи фармерки на панталони, 32,5 Inseam, големини 14W-28W

Sofia Jeansенски Plusенски плус големина Мелиса пламен со високи фармерки на панталони, 32,5 Inseam, големини

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Зошто ќе го сакате : Класичната силуета за ногата на пламен се ажурира со обложена завршница и допир на истегнување - затоа го одржувате нивото на удобност високо. Una alternativa más elegante del clásico denim azul, para que puedas arrasar con esta tendencia al primer entento. Women'sенски плус Мелиса Флејл Висок раст од панталони од фармерки од Софија. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“. Un acabado elegante recubierto ofrece un aspecto elegante de cuero de imitación más vanguardista. Ослободете се од вашата опсесија на тексас додека останувате верни на вашиот ретро-ovingубител на стилот со панталони од Мелиса од фармерки од Софија.5 ”де Апертура en pierna; 32,5 ”де Ларго en la Enterepierna. Libérate de tu obsesión por el denim y mantente fiel a tu estilo retro con los pantalones acampanados melisa de sofia фармерки. Fit : Flare Leg/Bota Acampanada. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Подигање и инсејм : високи; 12 ”преден пораст; 23,5 ”отворање на нозете; 32,5 ”inseam/tiro alto; 12 ”де Тиро фронтал; 23.Кога им кажувате на пријателите, ги носите вашите „панталони што излегуваат“, ова е она што го мислите. Елегантна, обложена завршница нуди елегантен изглед на кожен изглед - поедна, фустани алтернатива на класичен сина тексас, за да можете да го уништите овој тренд на првиот обид.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне