.

.

Играјте Ден на јаже, вртење на јаже, најлон јаже прилагодливо на отворено, додаток за замав поставен, на возраст од 3+ на возраст

Играјте Ден на јаже, вртење на јаже, најлон јаже прилагодливо на отворено, додаток за замав поставен, на возраст

DEN 1295.84

Од стока
Во продавницата

Играта на отворено ќе биде уште позабавна со замав за јажето за игра. Овој здрав, сино, кружен замав е совршен за секое дете и поддржува до 175 фунти (79 кг). Мерките за прилагодување на јажето на мекиот допир на замав 5'9 "-одлично за гранка или зрак секоја висина. Вклучените метални јамки обезбедуваат должината на јажето да се прилагоди на совршената големина. Исто така, вклучен е монтажен прстен, со што се приложат приложување на Замав на јаже на надземна јамка или кука ветре! Издржлива пластична конструкција : Направена со квалитетни материјали, овој замав со издржување на какво било опкружување!. Фунти : Издржлив дизајн им овозможува на сите големини!

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне