.

.

Longејн Стрит, женски долг ракав, исмејувајте го пуловер на вратот

Longејн Стрит, женски долг ракав, исмејувајте го пуловер на вратот

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

99 Долгиот ракав на Janeејн Стрит, исмејувачкиот врат пулвер е симпатичен необичен суштински џемпер со својата мека пријатна ткаенина со малку истегнување. Доаѓа во три богати бои што ќе ги надополнат вашите омилени предмети во вашиот зимски плакар. Нејзиното лабаво вклопување значи удобен џемпер што можете да го носите цел ден. Неговиот ракав со балон додава дополнителен допир на женственост со својата тресење. Завршено со детали од ребра, гарантира дека ќе одговара добро на вашето тело. Материјал : 100% акрилик. Увезени. Машинско миење и суво. Исмејувачки врат. Балон ракав. Жени. 99 улица Janeејн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне