.

.

Ролф Ендерман „спирално скалило“ платно уметност

Ролф Ендерман „спирално скалило“ платно уметност

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Ролф Ендерман „Спирално скалило“ платно уметност.Уметник : Ролф Ендерманнсубјект : Архитекторен стил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш беа откриени на 1x. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне